W dzień Zmartwychwstania Pańskiego, okresie, który nazywany jest tradycyjnie Świętami Wielkiej Nocy chciałbym życzyć wszystkim moim przyjaciołom i znajomym wszystkiego co najlepsze, spokoju ducha, miłości rodzinnej, zdrowia, zmiany obecnej rzeczywistości na taka która jest lepsza dla nas wszystkich i całego kraju…
W szczególności pozdrawiam księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, od którego sporo się nauczyłem przez ostatnie lata, między innymi wytrwałości w dążeniu do celu, jakim jest pomoc bliźnim mniejszym; osobom z niepełnosprawnością umysłową.
Pozdrawiam przyjaciół i znajomych Towarzyszy Kresowych jak pozwoliłem sobie nazwać tych wszystkich, którzy walczą o Prawdę o wielkiej zbrodni Ludobójstwa, okrutnego mordu dokonanego przez bandy OUN-UPA na Polakach, Ukraińcach, Ormianach, Rosjanach, Żydach i wielu innych narodowościach…:
Krzysia z Legnicy, Leszka z Zielonej Góry, Jerzego ze Szczecina, Wacława ze Świebodzina, Rafała z Poznania, Piotrka z Warszawy, Tomka z Wrocławia, Adę z Gdańska, Tomka z Trójmiasta, Agnieszkę z Gdańska, Bartka z UPR który podjął wyzwanie walki o Prawdę angażując się osobiście i doprowadzając do uchwały programowej, w której ta walka zastałą wpisana jako cel partii, Piotra z Olsztyna, Tomasza z Tarnowa, Sebastiana z Gorzowa, Dominika z Wrześni, Wojtka z Legnicy, Pana Witolda z Kędzierzyna Koźle, Panią Krystynę z Lwowa, Marysię z Lwowa, Kolegę z Petersburga, Przyjaciół z Krakowa; Wojtka, Lucynę z rodziną, Panią Ewę z Warszawy, Panią Małgorzatę ze Wschowy, Panią Joannę Małgorzatę z Norwegii, Panią Marię z Hawajów, Pana Eugeniusza z Kijowa, Ewę z Wiednia, Aleksjieja z Ukrainy,Pana Wiktora – Komandora Rajdu Katyńskiego, Pana Jerzego z Lubrzy i innych świadków i uczestników filmu „Zapomnij o Kresach” z ŚZK, Przyjaciół i znajomych z Torunia; min. Jana z żoną, Jędrzeja z KSM, Agnieszkę z KSD , Wiesława z Otwocka, Sławomira z Żoną Anglii, Agatę z Niemiec, Lucynę z Przemyśla, Krzyśka ze Złocieńca, przyjaciół i znajomych z FB, z którymi wspólnie walczymy o Prawdę, po prostu pisząc o niej… i wielu, wielu innych, których nie sposób wymienić, ponieważ musiałbym głównie tym się zajmować dzisiejszego dnia.
Wybaczcie :-).

Pozdrawiam też wszystkich przyjaciół i kolegów z Poznania w dniu dzisiejszym, a przede wszystkim: „Antygen” – Marcina z rodziną dzięki któremu mogę do Was pisać na tej stronie, Franciszka i Ewę z rodziną (Komorniki), Piotra (Ozdobnia) z rodziną, Tomka z rodziną (Owińska), Kuzyna Pawła z rodziną, całą wesołą ekipę z EFL kolegów i koleżanki kuzyna…
Marka, Macieja, Mikołaja, Romualda, Radka, Piotra, Pawła, Wojtka, Andrzeja i Kasię z rodziną, Marcina z rodziną – dzięki za walkę jaką podjąłeś o życie nienarodzone organizując poznańskie marsze,
i …
-znów dodam magiczne: wielu, wielu innych których nie dam rady wszystkich wymienić.
Raz jeszcze przepraszam Wszystkich których nie wymieniłem.

Przyszedł czas na pozdrowienia dla Przyjaciół ze wspólnoty Kościoła Domowego. Dziękuję Wam, że jesteśmy razem i tramy w naszej wspólnocie.

Przeżywajmy ten czas szczególnie. Po prostu otwórzmy się na ludzi, na ich uczucia i odczucia. Bądźmy wrażliwi na los innych. Kochajmy i szanujmy Bliźniego.

Piotrek