Marsz Niepodległości 11.11.2012 – pociąg specjalny z Poznania

Organizujemy wielkopolski pociąg specjalny do Warszawy na Marsz Niepodległości 11.11.2012!

Marsz Niepodległości jest apolityczną, społeczną inicjatywą dla wszystkich, dla których patriotyzm nie jest pustym hasłem. W czasach gdy system coraz bardziej zaciska pętlę wokół wszelkich oddolnych inicjatyw – o czym ruch kibicowski przekonuje się bodaj najboleśniej – musimy konkretnie zaakcentować swoją obecność i pokazać co znaczy dla nas NIEPODLEGŁOŚĆ. Dumni z tego, że Wielkopolanie przez wieki stawali w pierwszej linii przejmujemy pałeczkę w sztafecie pokoleń. Jako kibice Lecha byliśmy obecni w Warszawie co roku. W 2010 było nas dokładnie 22 osoby, w roku ubiegłym już ponad 250 – liczba trudna do oszacowania, różnymi środkami transportu, niezorganizowanie, ale zawsze z pasją. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie i mnóstwo zapytań z różnych stron kibicowskiej mapy Wielkopolski w tym roku musimy się pokazać godnie – jak na nas przystało.

Bilet na pociąg 70 zł + 10 złotych na flagę powstańczą. Cena za przejazd w obie strony. Bilety dostępne w Tifo (ul. Ratajczaka 20) od czwartku.
Prośba o zagęszczenie ruchów i nabycie biletów do końca października.

Zachęcajcie znajomych, przekazujcie info dalej. Pełna mobilizacja. W smutnych czasach zamkniętych sektorów gości Marsz Niepodległości jest doskonałą alternatywą – kto był w latach ubiegłych potwierdzi, że atmosfera tego dnia w Warszawie jest wyjątkowa.


Oficjalny plakat wyjazdu poznańskiego na Marsz Niepodległości:

źródło zdjęcia:http://i48.tinypic.com/fk8j8x.jpg

Podobne artykuły