Śmierć Prezydenta – Paraliż władzy !

Informacja ze stron internetowych, można sobie porównać…
Za:
Śmierć Prezydenta – paraliż urzędów

Cytat z fragmentu artykułu:
“Po śmierci prezydenta nie może prawidłowo funkcjonować urząd
– Wraz ze śmiercią prezydenta Józefa Gajewskiego wygasły nominacje zastępców prezydenta i naczelników wydziałów, więc nie mogą oni podejmować żadnych decyzji administracyjnych i finansowych. Urząd jest na razie sparaliżowany – powiedział rzecznik urzędu miasta w Suwałkach Jarosław Filipowicz.
Dodał, że z tego powodu po południu, ok. godz. 14 przyjedzie do Suwałk wojewoda podlaski Maciej Żywno. – Chodzi o to, by jak najszybciej powołać komisarza miasta, który będzie pełnił obowiązki prezydenta – dodał Filipowicz.
Również zastępca prezydenta Suwałk Czesław Renkiewicz podkreślał podczas konferencji prasowej, że władze Suwałk czekają na szybką decyzję premiera o powołaniu komisarza miasta do czasu wyborów samorządowych. – Miasto nie może tak funkcjonować zbyt długo – dodał.
Według urzędników, urząd może przyjmować np. wnioski o dowód osobisty, ale nie może takich dowodów wydawać, bo obecnie nie ma prezydenta miasta, ani osoby, która pełni jego obowiązki i ma do tego prawo…”

…a z drugiej strony jak ginie prezydent Polski i najwyższe władze wojskowe to okazuje się, że nic się nie stało, wg propagandy wszystko jest w najlepszym porządku, o ile oczywiście cala ta władza nie “wpada” w ….

….a tu tylko urząd miejski i mamy totalny paraliż władzy….

Rus

Podobne artykuły