takiej nienawisci jeszcze nie bylo…


Odnośnie tytułu, pamiętacie wściekłe ataki solidaruchów przy okazji rajdu im. Bandery? Normalnie piana na konfidenckich pyskach, przy okazji nawet najmniejszej krytyki banderowskich ludobójców…

Nie pamiętam co wtedy robił tow. Borusewicz, ale pokaz dzikiej nienawiści w stosunku do Polaków, i to głównie ze strony jego partyjnych towarzyszy zaskoczył chyba wszystkich, pod tym względem przebili chyba nawet tych ze “Swobody”…

źródło:
http://wiadomosci.onet.pl/2215820,11,takiej_nienawisci_jeszcze_nie_bylo,item.html
cytat artykułu z onet.pl
(http://wiadomosci.onet.pl/2215820,11,takiej_nienawisci_jeszcze_nie_bylo,item.html)
“…Ta rocznica (30. Powstania “Solidarności” – red.) została przez ten zjazd zmarnowana – ocenia marszałek Senatu Bogdan Borusewicz. Dlaczego? Polityk związany z Platforma Obywatelską zwraca uwagę na zachowanie części delegatów, którzy gwizdali i buczeli na przedstawicieli tej partii.
Marszałek Senatu w rozmowie z Onet.pl podkreśla, że czegoś podobnego jeszcze nie widział. – Byłem na wielu zjazdach. Oczywiście były ataki na rząd, zawsze było jakieś napięcie między rządem a związkami, ale nie było takiej nienawiści – mówi z żalem Borusewicz.

W nawiązaniu do słów Jarosława Kaczyńskiego o manipulacji, które miały mieć miejsce także na sali w hali “Gdynia” (była to aluzja do wystąpień premiera Donalda Tuska i prezydenta Bronisława Komorowskiego), marszałek Senatu stwierdził, że w słowach polityków PO jej nie dostrzegł. – Jeśli jakaś manipulacja była, to można ją zarzucać tym, którzy prowadzą ten zjazd, a nie tym, którzy przemawiają – podkreśla….”

rus

Podobne artykuły