Nowa witryna Piotra

Na początku chcę podziękować Piotrowi za trud i znój oraz serce jakie wkładał przez ten czas w tę witrynę – dziękuję.

A teraz kilka słów wyjaśnienia dla zainteresowanych…
Od długiego już czasu Piotr chciał utworzyć witrynę związaną z jego zainteresowaniami i działalnością społeczną, ustaliliśmy, że przeniesiemy tam część wpisów z bezprzesady.pl
Trochę z naszej winy, lenistwa oraz paradoksalnie małej ilości wolnego czasu tylko o tym rozmawialiśmy.

Jednak ostatnio zauważyłem tendencję, która bardzo mi się nie spodobała. Pojawiało się coraz więcej komentarzy od ludzi o skrajnych poglądach wyrażanych w sposób, który nie jest akceptowalny.
Piotr filtrował te komentarze bardzo dobrze, jednak to zjawisko uzmysłowiło mi, że najwyższy czas zrobić to o czym tylko rozmawialiśmy.

Bardzo mi zależy na tym by Piotrowi się udało to co chce, jak pisałem włożył wiele serca z treści, które tutaj publikował.

Dlatego, mimo, że jest to działania negatywne dla witryny, Piotr otrzymał wszystkie swoje wpisy wraz z mediami w takiej formie by w łatwy sposób postawił witrynę identyczną jak ta.
Nowy adres witryny Piotra to bezprzesady.com.
Ze względu na Google i jego algorytmy za chwilę usunę wszystkie wpisy Piotra, które za jakiś czas w tej samej formie pojawią się u niego.

Niestety, nie mam informacji jak szybko zostanie uruchomiona nowa witryna. Zapraszam więc wszystkich do cyklicznego sprawdzania oraz proszę o cierpliwość. Wierzę w to, że nie będziecie musieli długo czekać.

Piotrze jeszcze raz dziękuję i powodzenia!

PS
W ciągu następnych 2 tygodni wszystkie pozostałe wpisy zostaną sprawdzone, usunięte zostaną wszystkie artykuły dotyczące polityki oraz tematy budzące kontrowersje. Zainteresowanych autorów proszę o kontakt.

Podobne artykuły

One thought on “Nowa witryna Piotra

  1. Dalej Piotrze dalej chetnie zobaczę nową odsłonę.

    Z bunkrowym pozdrowieniem
    Makaron

Comments are closed.